جستجو

پرسش‌های متداول درباره تاوسیستم

به تاوسیستم خوش آمدید! در اینجا پاسخ‌هایی به پرسش‌های متداول درباره خدمات و محصولات ما را پیدا خواهید کرد. اگر سوال خاصی دارید که در اینجا پوشش داده نشده است، خوشحال می‌شویم که از تیم پشتیبانی ما سوال کنید. 

تاوسیستم به تولید نرم‌افزار و اپلیکیشن تحت اَبر متخصص است. علاوه بر این، ما محصولاتی از قبیل سامانه‌های مدیریت منابع شرکتی (ERP)، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و مدیریت منابع انسانی (HR) را عرضه می‌کنیم.

شما می‌توانید با ارسال ایمیل به info@taavsystem.com با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. همچنین، می‌توانید از فرم تماس موجود در وب‌سایت ما استفاده یا با شماره تلفن پشتیبانی ما با شماره [شماره تلفن شما] تماس بگیرید.

ما به طور ویژه در خدمت صنایع مختلف از جمله تولید، مالی،ساختمانی،بخش مسکونی،مسافرت، بهداشت و درمان و خرده‌فروشی و… قرار داریم. محصولات ما برای تأمین نیازهای منحصر به فرد هر صنعت طراحی شده‌اند.

البته! تاوسیستم درک می‌کند که هر کسب‌وکار منحصر به فرد است. ما خدمات توسعه نرم‌افزار سفارشی را برای تطبیق با نیازهای خاص شما ارائه می‌دهیم. با تیم فروش ما با ایمیل به sales@taavsys.com تماس بگیرید تا درخواست‌های خود را بررسی کنید.

بله، نرم‌افزارها و برنامه‌های ما برای سازگاری با انواع سیستم‌عامل‌ها از جمله ویندوز،macOS  و لینوکس طراحی شده‌اند.

برای خرید محصولات ما، می‌توانید به بخش محصولات ما در وب‌سایت مراجعه کنید.

ما منابع جامع پشتیبانی و آموزشی ارائه می‌دهیم تا اطمینان حاصل شود که از محصولات ما به بهترین نحو استفاده می‌شود. تیم پشتیبانی ما برای کمک به شما در دسترس است و ما مستندات، آموزش‌ها و جلسات آموزشی را ارائه می‌دهیم.

بله، ما به صورت منظم به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار با ویژگی‌ها و بهبودها منتشر می‌کنیم. به علاوه، خدمات نگهداری و پشتیبانی را برای حل هر مشکل یا موضوعی که ممکن است با محصولات ما مواجه شوید، ارائه می‌دهیم.

حتما! ما نسخه‌های نمایشی از محصولات خود را ارائه می‌دهیم تا شما بتوانید قبل از خرید ویژگی‌ها و عملکرد را به طور مستقیم تجربه کنید. با تیم فروش ما تماس بگیرید یا به وب‌سایت ما مراجعه کنید تا درباره آزمایش محصولات بیشتر بدانید.

بله. ما امانت و حفاظت از حریم خصوصی اطلاعات شما را به عنوان اولویت قرار می‌دهیم. محصولات ما شامل تدابیر امنیتی قوی هستند و ما به استانداردهای سخت حفاظت اطلاعات پایبندیم. جزئیات بیشتر درباره این موضوع را می‌توانید در سیاست حفاظت از حریم خصوصی ما در وب‌سایت ببینید.

بله، محصولات ما برای پشتیبانی از ادغام با انواع برنامه‌های شخص ثالث طراحی شده‌اند. ما مستندات و پشتیبانی ارائه می‌دهیم تا به شما کمک کنیم محصولات ما را به‌طور سلسله مراتب در سیستم نرم‌افزاری موجود شما ادغام کنید.

شما می‌توانید اطلاعات دقیق در مورد نیازمندی‌های سیستم برای هر محصول را در وب‌سایت ما پیدا کنید. اطمینان حاصل کنید که سخت‌افزار و نرم‌افزار شما با این نیازمندی‌ها هماهنگ باشد تا عملکرد بهینه را داشته باشید.

ما سعی داریم به‌طور منظم به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار با امکانات جدید و بهبودها منتشر کنیم. به‌روزرسانی‌ها به طور معمول بر اساس یک برنامه زمانی مشخص منتشر می‌شوند و می‌توانید آخرین نسخه را در وب‌سایت ما بررسی کنید.

بله، برای بسیاری از محصولات ما دوره‌های آزمایشی وجود دارد. این به شما این امکان را می‌دهد که قبل از انجام خرید تجربه ویژگی‌ها و عملکرد را تست کنید. با تیم فروش ما تماس بگیرید یا به وب‌سایت ما مراجعه کنید تا درباره آزمایش محصولات بیشتر بدانید.

ما گزینه‌های مختلفی برای آموزش فراهم می‌کنیم که شامل آموزش‌های آنلاین، وبینارها و جلسات آموزشی در محل است. هدف ما اطمینان حاصل کردن از آن است که کاربران دانش و مهارت‌های لازم برای بهره‌وری از محصولات ما داشته باشند. برای برنامه‌های آموزشی شخصی، لطفاً با تیم پشتیبانی تماس بگیرید.

برای تجدید لایسنس یا اشتراک نرم‌افزار، وارد حساب کاربری خود در وب‌سایت ما شوید یا با تیم فروش تماس بگیرید. آنها شما را در فرآیند تجدید هدایت می‌کنند و اطلاعات مربوط به قیمت و شرایط را فراهم می‌کنند.

بله، شما همیشه می‌توانید نسخه یا نسخه‌های نرم‌افزار خود را ارتقا دهید. با تیم فروش تماس بگیرید و آنها شما را در انتخاب گزینه ارتقاء مناسب بر اساس نیازهای کسب‌وکارتان راهنمایی خواهند کرد.

ما طرح‌های مختلف پشتیبانی را برای تلبیه نیازهای متنوع مشتریان ارائه می‌دهیم. این طرح‌ها ممکن است شامل پشتیبانی از ایمیل، پشتیبانی تلفنی و پشتیبانی اولویتی برای مسائل بحرانی باشد. جزئیات هر طرح را در وب‌سایت ما بررسی کنید.

بله، شما می‌توانید نرم‌افزارهای ما را با یکدیگر یا با برنامه‌های دیگر ادغام کنید. مستندات ارائه شده و پشتیبانی از تیم ما به شما کمک خواهند کرد تا این عملیات را به راحتی انجام دهید.

ما ارزش قائل به بازخوردها و پیشنهادات مشتریان داریم و به فعالیت شما در این زمینه تشویق می‌کنیم. شما می‌توانید بازخورد خود را از طریق وب‌سایت یا با تماس با تیم پشتیبانی ارسال کنید. ما به صورت منظم بازخوردهای مشتریان را بررسی کرده و محصولات و خدمات خود را بهبود می‌بخشیم.