جستجو

تاوسیستم: راه‌حل‌های یکپارچه برای دنیای جهانی!

خوش آمدید به تاوسیستم، همراه وفادار شما در دنیای راه‌حل‌های نرم افزاری منابع سازمانی (ERP)، مدیریت ارتباط با مشتریان (CRM) و مدیریت منابع انسانی (HR). ما به برتری متعهدیم و به دلیل این تعهد، نرم‌افزارهای نوآورانه‌ای با رویکرد اول موبایل است که برای کسب و کار شما دسترسی و بهره‌وری بی‌نظیری ایجاد می‌کند.

در تاو سیستم، تخصص ما طراحی سیستم‌های ERP است که به شرکت‌های مختلف امکان می‌دهند عملیات را سریع‌تر و کارآمدتر کنند و به رشد سریع‌تر دست یابند. همچنین، با راه‌حل‌های CRM ما، ارتباط با مشتریان را بهبود بخشیده و با سیستم‌های HR، مدیریت منابع انسانی را به سادگی و بهره‌وری انجام دهید. بر بستر زیرساخت‌های ابری، مطمئن می‌شوید که همیشه به داده‌های حیاتی دسترسی و هماهنگی سریع و ساده برقرار می کنید، بدون توجه به اینکه تیم شما در کجاست.

چرا تاو سیستم را انتخاب کنید؟

رویکرد اول موبایل

قابلیت استفاده از تلفن همراه را برای چابک نگه داشتن نیروی کار شما در اولویت قرار می دهیم و به آنها اجازه می دهیم تا عملیات را به طور موثر از تلفن های هوشمند و تبلت های خود مدیریت کنند.

خدمات مبتنی بر اَبر

با راه‌حل‌های ERP، CRM و HR ایمن و مقیاس‌پذیر، قدرت ابر را در آغوش بگیرید. ارتقاهای بدون دردسر، پشتیبان گیری خودکار و کاهش هزینه های سخت افزاری را تجربه کنید.

پشتیبانی چند زبانه

در دنیایی که تنوع بسیار مهم است، سیستم‌های ERP، CRM و HR ما برای پاسخگویی به مخاطبان جهانی طراحی شده‌اند. از تعامل یکپارچه و رابط های کاربر پسند در چندین زبان لذت ببرید.

رویکرد مشتری محور

ما نیازهای شما را در اولویت قرار می دهیم. تیم پشتیبانی اختصاصی ما همیشه آماده است تا به شما کمک کند و از اجرای روان و کمک های مستمر پس از راه اندازی اطمینان حاصل کند.

تخصص برجسته در صنعت

تیم ما با سال‌ها تجربه و تخصص در صنعت، راه‌حل‌های ERP، CRM و HR را ارائه می‌دهد که با نیازهای منحصر به فرد کسب و کار شما هماهنگ هستند.

ماکرو سرویس

استفاده از معماری ماکرو سرویس، سیستم را به قطعات کوچکتر و مستقل تقسیم می‌کند. این خدمات مجزا و مستقل از یکدیگر عمل کرده و از طریق APIها با یکدیگر ارتباط برقرار می‌کنند.

با ما تماس بگیرید:

کشف کنید چگونه تاو سیستم می‌تواند فرآیندهای کسب و کار شما را انقلابی کند و به بهره‌وری بی‌نظیری دست یابد. از طریق کانال‌های زیر با ما در ارتباط باشید:

مشتاقانه منتظر همکاری با شما هستیم تا کسب و کارتان را به سوی بهره‌وری و موفقیت بیشتر هدایت کنیم. با انتخاب تاوسیستم به عنوان همکار ERP، راه‌حل‌هایی خواهید داشت که به نیازهای شما در دنیایی پویا و در حال تغییر تطابق می‌یابند. با هم، بیایید در سفری از رشد و موفقیت شرکت کنیم.

تاوسیستم – برتری کسب و کار، برتری شما.